Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.

 

 

Telefon

22 80 33 50

 

 

 

 

Ordre mail

eiklid@eiklid.no

 

 

 

 

Ken Rydningen

Salg

Knut Viken

Ordre/Innkjøp

Tlf: 22 80 33 53

knut@eiklid.no

 

Tone Nilsen

Administrasjon

Tlf: 22 80 33 55

tone@eiklid.no

Gjermund Ottesen

Lager

Tlf: 22 80 33 52

gjermund@eiklid.no

 

Olav Midtskogseter

Daglig leder

Tlf: 924 36 211/22 80 33 54

olav@eiklid.no

Ragnar Rødsand

Ordrekontor

Tlf: 22 80 33 57

ragnar@eiklid.no

Morten Sundberg

 

 

morten@eiklid.no

 

Knut Øydna

Lager

Tlf: 22 80 33 65

ko@eiklid.no