Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.

 

 

Telefon

22 80 33 50

 

 

 

 

Ordre mail

eiklid@eiklid.no

 

 

 

 

Ken Rydningen

Salg

Tlf: 911 47 496

ken@eiklid.no

Knut Viken

Ordre/Innkjøp

Tlf: 22 80 33 53

knut@eiklid.no

 

Wiggo Olsen

Logistikk

Tlf: 22 80 33 52

wiggo@eiklid.no

 

Tone Nilsen

Administrasjon

Tlf: 22 80 33 55

tone@eiklid.no

Ragnar Rødsand

Ordrekontor

Tlf: 22 80 33 57

ragnar@eiklid.no

Olav Midtskogseter

Daglig leder

Tlf: 924 36 211

olav@eiklid.no

Morten Sundberg

 

Tlf: 22 80 33 54

morten@eiklid.no

 

 

Gunnar Eiklid AS, Østre Aker vei 213, 0975 Oslo. Tlf: 22 80 33 50. E-post: eiklid@eiklid.no